[verzia pre mobil]
TK KBS

Dnes je sobota 03. 06. 2023   Meniny má Karolína      Pošlite tip TK KBS [RSS][Email][Mobile][Twitter][Instagram][Mastodon][Facebook] Vyhľadávanie

Home Najnovšie Domáce Zahraničné Foto Video Audio Press

  Kalendár správ
<<  jún  >>
poutstštpisone
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

  Život Cirkvi
Program biskupov
Pozvánky na akcie
Programové tipy
Podcast:
Google|Apple|Spotify

  Sekretariát KBS
Konferencie KBS
Synoda
Zamyslenia KBS
Financovanie Cirkvi

  Pápež František
Životopis
Generálne audiencie
Anjel Pána [audio]
Urbi et Orbi
Aktivity
Ranné homílie

Konferencia pre ženy bude priestorom pre zdieľanie aj pre načerpanie
P:3, 28. 04. 2022 09:46, DOM

Bratislava 28. apríla (TK KBS) Spoločenstvo Ladislava Hanusa v spolupráci s internetovým portálom zastolom.sk pripravuje jednodňové podujatie pre ženy s názvom Ženská katolícka konferencia. Konať sa bude 4. júna 2022 v Pálffyho paláci v Bratislave.  Témou konferencie je jednoduché, no vnútorne bohaté heslo: Som. Tri piliere konferencie sú definované pojmami komunita, inšpirácia a povzbudenie. Podujatie by totiž malo byť miestom vzájomnej blízkosti, ústretovosti a impulzov pre ďalšie napredovanie.

„Cieľom konferencie je vytvoriť pre ženy výživný a podnetný priestor, v ktorom môžu zažiť ženskú spriaznenosť. Túžime účastníčkam konferencie priniesť inšpiráciu a povzbudenie na ich ceste zrenia a zjednocovania s Kristom. Zároveň budeme radi, keď si ženy »u nás« oddýchnu a doprajú čas pre seba,“ objasňuje riaditeľka konferencie Andrea Mikolášiková.

Program konferencie je rozdelený do viacerých blokov. Sobotné dopoludnie sa bude niesť v duchu tém identita a telo, popoludňajší program sa začína niekoľkými paralelnými workshopmi a pokračuje blokmi s témami telo a rodina. Počas celého trvania hlavného programu bude pre účastníčky k dispozícii možnosť využiť paralelný program, ktorý zahŕňa posedenie v kaviarni, poradenstvo v beauty kútiku či rozhovor s kresťanskou koučkou.

Do úlohy rečníkov prijalo pozvanie viacero inšpiratívnych osobností, spomedzi všetkých spomenieme europoslankyňu Miriam Lexman, herečku Terezu Kmotorkovú, psychiatričku Danielu Hrtúsovú, riaditeľku poradenského centra Family Garden Katarínu Baginovú, niekoľko manželských párov, ale aj sestru Luciu z Komunity Blahoslavenstiev, ktorú fascinujú biblické tance a modlitba gestom.

Všetky dôležité informácie o podujatí a spôsobe zakúpenia vstupeniek nájdete na stránke www.zenskakonferencia.sk, informovala TK KBS Jana Solárová.( TK KBS, jso, ml; pz ) 20220428025   |   Upozorniť na chybu v správe |

[naspäť]