[verzia pre mobil]
TK KBS

Dnes je nedeľa 04. 06. 2023   Meniny má Lenka      Pošlite tip TK KBS [RSS][Email][Mobile][Twitter][Instagram][Mastodon][Facebook] Vyhľadávanie

Home Najnovšie Domáce Zahraničné Foto Video Audio Press

  Kalendár správ
<<  jún  >>
poutstštpisone
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

  Život Cirkvi
Program biskupov
Pozvánky na akcie
Programové tipy
Podcast:
Google|Apple|Spotify

  Sekretariát KBS
Konferencie KBS
Synoda
Zamyslenia KBS
Financovanie Cirkvi

  Pápež František
Životopis
Generálne audiencie
Anjel Pána [audio]
Urbi et Orbi
Aktivity
Ranné homílie

Mladí i rodiny s deťmi môžu prísť cez víkend na Godzone konferenciu
P:3, 26. 04. 2022 09:25, DOM

Bratislava 26. apríla (TK KBS) Najbližší víkend - 29. a 30. apríla 2022 - chystajú bez obmedzení v v banskobystrickej športovej hale Štiavničky Godzone konferenciu. Jej téma znie Hlavu hore!. Je pozvaním z listu Kolosanom, „Ak ste teda boli spolu s Kristom vzkriesení, hľadajte to, čo je hore, kde Kristus sedí po pravici Boha.” (Kol 3, 1). Mať „hlavu hore“, mať Kristovu myseľ a nestarostiť sa o veci tohto sveta, je podľa organizátorov odpoveďou na všetky naše otázky a situácie, v ktorých stojíme. Myšlienky konferencie približuje vo videu aj riaditeľ evanjelizačného projektu Godzone Július Slovák.

Ako konferencia vyzerá?

Godzone konferencia je dvojdňové modlitebno-formačné stretnutie, plné modlitieb chvál za účasti známych worshipových kapiel, príhovorov rečníkov, diskusii, modlitieb, mimo pódiových aktivít, svätej omše, posedení pri dobrej káve a mnohého ďalšieho. Konferencia je snahou o pokračovanie v myšlienkach Godzone tour a vstupovanie do hĺbky Božej prítomnosti spoločenstva veriacich.

Otvorenie ročníka 2022 povedie chválová kapela Timothy, v súhre s Júliusom Slovákom, ktorý bude hovoriť na tému „Myslite na to, čo je hore“. Piatkový večer bude zároveň večerom diskusii, svedectiev a modlitieb. Sobotný program odštartuje zoskupenie Godzone Worship a rečník Marián Lipovský, ktorí budú účastníkov viesť do „Návratu k podstate uctievania“.

Svätú omšu bude sláviť redemptorista Jozef Mihok v sprievode kapely Maranatha. Neskôr čaká účastníkov inšpiratívne poobedie s hosťami, príbehmi a hudbou v podobe už tradičnej zábavnej i hĺbavej „Mix session“ a záverečný blok povedie otec Ján Buc v téme „Jednota a bratstvo“ spolu s modlitbami kapely ESPÉ.

Prezenčne aj online

Po dvoch rokoch obmedzení sa Godzone konferencia presúva späť do prezenčnej podoby, no organizátori ponechali účastníkom možnosť pripojiť sa k programu aj online. Predpredaj lístkov na podujatie končí už v stredu 27.4.2022. Všetky informácie o možnostiach vstupov, nájdu záujemcovia na stránke podujatia konferencia.godzone.sk

Konferencia aj pre deti

Godzone konferencia, deti

Godzone konferencia je skutočne konferenciou všetkých generácii a už niekoľko rokov je paralelnou súčasťou Godzone konferencie aj tzv. detská konferencia, tento rok v téme Sedem divov neba. Víziou detskej konferencie je zvestovať Božie kráľovstvo aj deťom, upevňovať ich v identite kráľovských detí a prinášať im Božiu blízkosť. 

Detská konferencia bude prebiehať fyzicky na mieste súbežne s hlavným programom. Prihlasovanie detí prebieha na stránke konferencia.godzone.sk

Projekt Godzone je evanjelizačný projekt, ktorý vznikol v roku 2010. Je zastrešený Združením kresťanských spoločenstiev mládeže. Ďalšími garantmi projektu sú katolícki kňazi Ján Buc, Ondrej Chrvala a P. Juraj Ďurnek SchP.

TK KBS informovala Katarína Višňovská( TK KBS, kvi, ml; pz ) 20220426023   |   Upozorniť na chybu v správe |

[naspäť]