[verzia pre mobil]
TK KBS

Dnes je streda 29. 11. 2023   Meniny má Vratko      Pošlite tip TK KBS [RSS][Email][Mobile][Twitter][Instagram][Mastodon][Facebook] Vyhľadávanie

Home Najnovšie Domáce Zahraničné Foto Video Audio Press

  Kalendár správ
<<  november  >>
poutstštpisone
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

  Život Cirkvi
Program biskupov
Pozvánky na akcie
Programové tipy
Podcast:
Google|Apple|Spotify

  Sekretariát KBS
Konferencie KBS
Synoda
Zamyslenia KBS
Financovanie Cirkvi

  Pápež František
Životopis
Generálne audiencie
Anjel Pána [audio]
Urbi et Orbi
Aktivity
Ranné homílie

Kresťanská konferencia pre podnikateľov v Nimnici o zdolaní svojej hory
P:3, 22. 03. 2022 09:25, DOM

Bratislava 22. marca (TK KBS) Spoločenstvo Martindom pripravuje ďalšiu kresťanskú konferenciu pre podnikateľov. Uskutoční sa v Kúpeľoch Nimnica v dňoch 20. – 21. apríla 2022 prezenčnou formou. Témou tohto ročníka konferencie je „Ako zdolať svoju horu“.

Základný tábor

„Každý z nás má pred sebou veci, ktoré túži dosiahnuť. V biznise je to ešte očividnejšie, v biznise nestačí len snívať,“ približuje tému konferencie Mário Tomášik, jeden z jej organizátorov. Pokračuje: „Na to, aby sme tieto veci dosiahli, sa potrebujeme pripraviť - ako horolezci, keď chcú zdolať naozaj vysokú horu, potrebujú mať presný plán a pripraviť si všetky veci, ktoré budú potrebovať. Všetko to potrebujú dostať do základného tábora, odkiaľ sa už začína samotná výprava.“

Práve o tom, ako si tento základný tábor, útočisko, vybudovať, budú hovoriť Boris Gogola (Takoy.sk), Ján Košturiak (IPA Slovakia), Marián Kolník (CIRE Consulting), Ľubomír Klieštik (Kamenárstvo Klieštik), Miroslava Kubičková (Katolícka univerzita v Ružomberku) a Mário Tomášik (Spoločenstvo Martindom).

Hlavný program konferencie bude sústredený na štvrtok a v rámci neho bude spoločná modlitba chvál, prednášky, obed, duchovné slovo i voliteľné workshopy.

Výška konferenčného poplatku za účasť na hlavnom programe v závislosti od prihlasovacieho obdobia. Deň predtým sú podnikatelia pozvaní aj na takzvaný „rozšírený“ program konferencie. Tento rok sa začne už ráno. „Tento rok by sme chceli tento nadstavbový program ešte rozšíriť, začať už doobeda možnosťou wellnesu, masáží, zdravotných procedúr či futbalového zápasu. Poobede by nasledoval moderovaný "výcvik", ako riešiť konkrétne biznis výzvy či problémy. Potom vyučovanie, svedectvá podnikateľov a čas na networking či príjemné posedenie s priateľmi s biznisu,“ hovorí Mário Tomášik.

Čas na pohľad dovnútra

„Vidíme, že podnikatelia potrebujú po rokoch pandémie a v aktuálnej situácii na Ukrajine stabilizovať svoj život a pozrieť sa „dovnútra“. Dať podnikaniu správny motív, nájsť odpovede na dôležité otázky či prísť na to, ako využívať svoje dary pre dobro iných,“ vysvetľuje Tomášik a dodáva: „Je vzácne stretnúť sa osobne na mieste, kde sa spolu podnikatelia modlia a rozumejú si. Každý podnikateľ tu má chránené prostredie, kde môže prijať inšpiráciu, nasmerovanie alebo získať nové obchodné kontakty.“

Možnosť prihlasovania na konferenciu cez internet sa končí 14. apríla 2022. Možnosť registrácie, ďalšie informácie o programe a poskytovaných zľavách sú dostupné na www.rozvijame.sk.

TK KBS informovala Eva Hrešková( TK KBS, ehr, ml; pz ) 20220322018   |   Upozorniť na chybu v správe |

[naspäť]