[verzia pre mobil]
TK KBS

Dnes je utorok 21. 03. 2023   Meniny má Blahoslav      Pošlite tip TK KBS [RSS][Email][Mobile][Twitter][Instagram][Facebook] Vyhľadávanie

Home Najnovšie Domáce Zahraničné Foto Video Audio Press

  Kalendár správ
<<  marec  >>
poutstštpisone
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

  Život Cirkvi
Program biskupov
Pozvánky na akcie
Programové tipy
Podcast:
Google|Apple|Spotify

  Sekretariát KBS
Konferencie KBS
Synoda
Zamyslenia KBS
Financovanie Cirkvi

  Pápež František
Životopis
Generálne audiencie
Anjel Pána [audio]
Urbi et Orbi
Aktivity
Ranné homílie

Po dvoch rokoch bude Godzone konferencia nielen online, ale i fyzicky
P:3, 14. 03. 2022 09:57, DOMFoto: Archiv Godzone


Bratislava 14. marca (TK KBS) Tohtoročná Godzone konferencia s ústrednou témou Hlavu hore sa uskutoční 29. – 30. apríla 2022. Konať sa bude v Športovej hale Štiavničky v Banskej Bystrici. Všetci ostatní však môžu konferenciu sledovať aj online.

Čo sa dá zažiť na Godzone konferencii 2022?

Už 10 rokov od prvej konferencie a po dvoch rokoch v online prostredí sa konferencia opäť uskutoční naživo bez kapacitných obmedzení a ľudia si môžu prísť vychutnať atmosféru plnú skvelých kapiel, medzi ktorými sú James Evans band, ESPÉ, Timothy, Godzone worship či hudobníci ako Augustín, Puer Dei, dawidd a George Balga. Okrem hudby si ľudia môžu prísť vypočuť rečníkov, ktorí budú rozprávať na rôzne zaujímavé témy. Medzi nimi sú napríklad Ján Buc, Jozef Mihok, Marián Lipovský a ďalší.

„Chceme sa spolu zjednotiť v modlitbe, bez ohľadu na to, čo sa okolo nás práve deje. Bez toho, aby sme boli zaťažení našimi problémami a podľahli im. Našou nádejou je vzhliadať k Ježišovi, upierať zrak hore, na to čo je na nebi, nielen na to, čo je na zemi. Chceme sa na konferencii povzbudiť k odhodlanej viere, ktorú v tejto dobe tak veľmi potrebujeme,“ vysvetľuje tému konferencie Lukáš Valach z projektu Godzone.

Detská konferencia

Program bude zabezpečený aj pre deti od 3 do 12 rokov v podobe Detskej konferencie. Jej úlohou bude priblížiť najmenším Božiu prítomnosť hravou formou pomocou divadla, detských chvál, súťaží či pútavých príbehov.

„Pomôž blížnemu svojmu“

Godzone konferencia 2022 sa uskutoční fyzicky a aj online, vstupenky sa dajú zakúpiť na konferencia.godzone.sk. Pre všetkých, ktorí sa kvôli finančnej situácii nemôžu zúčastniť je vytvorený formulár a niekto iný im môže vstup zaplatiť. Práve tí, ktorí by chceli prispieť zo svojho a zabezpečiť toto podujatie niekomu inému, môžu zakúpiť fyzickú vstupenku s darcovskou poznámkou pri platbe „PBS“ (Pomôž bliínemu svojmu) a takouto formou prispieť svojmu blížnemu.

Konferencia v 14-dňovom online archíve

Pre všetkých bude tiež dostupný 14-dňový archív, ku ktorému majú prístup všetci s platnou vstupenkou. 2 týždne tak budú dostupné záznamy zo všetkých chvál, prednášok a aj ostatného programu, vrátane detskej konferencie. Viac informácii je možné nájsť  na konferencia.godzone.sk.

Projekt Godzone je evanjelizačný projekt, ktorý vznikol v roku 2010 a je zastrešený Združením kresťanských spoločenstiev mládeže. Garantmi tohto projektu sú katolícky kňazi ako Ján Buc, Juraj Ďurnek, SchP, provinciál rehole Piaristov na Slovensku a Ondrej Chrvala.

TK KBS informovala Kristína Vrábová( TK KBS, kvr, ml; pz ) 20220314037   |   Upozorniť na chybu v správe |

[naspäť]