[verzia pre mobil]
TK KBS

Dnes je pondelok 22. 07. 2024   Meniny má Magdaléna      Pošlite tip TK KBS [RSS][Email][Mobile][Twitter][Instagram][Threads][Facebook] Vyhľadávanie

Home Najnovšie Domáce Zahraničné Foto Video Audio Press

  Kalendár správ
<<  júl  >>
poutstštpisone
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

  Život Cirkvi
Program biskupov
Pozvánky na akcie
Programové tipy
Podcast:
Google|Apple|Spotify

  Sekretariát KBS
Konferencie KBS
Synoda
Zamyslenia KBS
Financovanie Cirkvi

  Pápež František
Životopis
Generálne audiencie
Anjel Pána [audio]
Urbi et Orbi
Aktivity
Ranné homílie

Rádio LUMEN s charitou pozýva do ročnej výzvy konať dobré skutky
P:3, 28. 01. 2022 20:30, DOM

Banská Bystrica 28. januára (TK KBS) Žiadna doba nás neospravedlňuje od toho, aby sme sa nesnažili byť ľudskými a šíriť dobro. Vstúpte do novej súťaže Rádia LUMEN a vyhrajte hodnotné ceny.

Čoraz ťažšie časy žijeme, tým viac pozitívnych ľudských vzorov správania si vyžadujú.  Aj preto sa Rádio LUMEN spolu so Slovenskou katolíckou charitou rozhodli vytvoriť projekt – Daruj dobrý skutok, ktorým chcú podnietiť ľudí na konanie dobra a hlavne pomôcť tým, ktorí sú na pomoc ostatných odkázaní.

Pomôžte nájsť núdznych a prineste im nádej a radosť

Slovenská katolícka charita a  Rádio LUMEN chcú osloviť týmto projektom všetky vekové kategórie, aby priniesli svoj malý vklad pre Božie kráľovstvo na zemi.

Projekt je plánovaný na jeden rok a každý mesiac bude pozostávať z jednej celomesačnej výzvy na konanie dobrých skutkov v určitej oblasti charity a z jednej 90 minútovej relácie Od ucha k duchu. 

Pomáhame vo vysielaní aj mimo neho

V relácii Od ucha k duchu bude každý mesiac hosťami zo Slovenskej katolíckej charity priblížená a zadaná jedna téma. V rámci témy z oblasti charity budú poslucháči vyzvaní, aby konali dobré skutky a napísali o svojich skúsenostiach do vysielania. V nasledujúcej relácii budú tieto skutky vyhodnotené z listov, mailov, či nahovorených svedectiev.

Relácia bude obohatená aj o reportáže, rozhovory so zapojenými ľuďmi. Motiváciou budú každý mesiac tri menšie ceny a na konci roka jedna veľká cena, ktorá sa bude losovať zo všetkých zapojených ľudí do tohto projektu „Daruj dobrý skutok“.

Začiatok v sobotu 29. januára 2022 

Prvá relácia, kde predstavia nový projekt bude odvysielaná v sobotu 29. januára o 20:15. S hosťami zo Slovenskej katolíckej charity vysvetlí moderátor Pavol Jurčaga ako sa do projektu zapojiť, prečo pomáhať všade okolo nás a hlavne ako to robiť účinne a efektívne.

TK KBS informoval Ivo Novák( TK KBS, ino; ml ) 20220128054   |   Upozorniť na chybu v správe |

[naspäť]