[verzia pre mobil]
TK KBS

Dnes je nedeľa 21. 07. 2024   Meniny má Daniel      Pošlite tip TK KBS [RSS][Email][Mobile][Twitter][Instagram][Threads][Facebook] Vyhľadávanie

Home Najnovšie Domáce Zahraničné Foto Video Audio Press

  Kalendár správ
<<  júl  >>
poutstštpisone
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

  Život Cirkvi
Program biskupov
Pozvánky na akcie
Programové tipy
Podcast:
Google|Apple|Spotify

  Sekretariát KBS
Konferencie KBS
Synoda
Zamyslenia KBS
Financovanie Cirkvi

  Pápež František
Životopis
Generálne audiencie
Anjel Pána [audio]
Urbi et Orbi
Aktivity
Ranné homílie

Vydavateľstvo LÚČ ponúka pred Vianocami viaceré knižné novinky
P:3, 02. 12. 2021 09:45, DOM

Bratislava 2. decembra (TK KBS) Vydavateľstvo LÚČ ponúka pred Vianocami viaceré knižné novinky. „Lockdown zasiahol a pomerne tvrdo aj odbyt – predaj kníh. Preto si dovoľujeme touto formou upozorniť na novinky,“ avizuje TK KBS Anna Kolková, ktorá vydavateľstvo vedie. 

Najnovšou novinkou je dielo Blaise Pascala Myšlienky, ktoré patrí medzi skvosty svetovej literatúry. Nie menej zaujímavé sú nové knihy v edícii Spiritualita z pera trapistického mnícha otca Hieronyma - Možnosti a melódie. Škola kontemplatívneho života a kniha Mocná túžba v nás. Svojim obsahom sú určené predovšetkým kňazom a zasväteným osobám. 

Úplnou novinkou je dielo Cesta muža. Ako žiť s príťažlivosťou k rovnakému pohlaviu, objasňuje podstatu homosexuálnej príťažlivosti. Autor prešiel touto cestou a našiel pomoc. Je určená predovšetkým pre mužov s príťažlivosťou k rovnakému pohlaviu, ale aj pre všetkých, ktorí chcú danej téme lepšie porozumieť – pre rodičov, vychovávateľov, psychológov, psychiatrov či kňazov.

Vydavateľstvo ponúka aj pamäte trnavského emeritného arcibiskupa Je čas mlčať a čas hovoriť. Arcibiskup Ján Sokol prvý metropolita Slovenska v rozhovore s Petrom Sokolovičom. Vyšlo tiež šieste doplnené vydanie dejín od prof. Milana Ďuricu Dejiny Slovenska a Slovákov.  

Pre mariánskych ctiteľov vyšla kniha z pera pátra minoritu Martina M. Kollára Hľa, tvoja matka. 220 biblických ružencových rozjímaní. Kniha upozoňuje na to, ako je modlitba posvätného ruženca hlboko zakotvená vo Svätom písme. A od svätca Josemaría Escdivá vyšla útla kniha Milovať Cirkev. Texty a homílie. Autor veľmi zrozumiteľne odpovedá na dnes často kladenú otázku: Čo je Cirkev?

Luc, ponuka, Vianoce

 

Luc, ponuka, Vianoce

Záujemcovia môžu získať novinky cez stránku www.luc.sk alebo poslať mail na: predaj@luc.sk (poštovné nad 10 € hradí vydavateľ), informovala TK KBS Anna Kolková. ( TK KBS, ako, ml; pz ) 20211202015   |   Upozorniť na chybu v správe |

[naspäť]