[verzia pre mobil]
TK KBS

Dnes je pondelok 14. 06. 2021   Meniny má Vasil       Pošlite tip TK KBS Správy cez: RSS | Email | Mobile | Twitter | Instagram | Facebook | Vyhľadávanie

Home Najnovšie Domáce Zahraničné Foto Video Audio Press

  Kalendár správ
<<  jún  >>
poutstštpisone
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

  COVID-19
Koronavírus [dossier]
Covid-19 automat
Rady pri ochorení

  Top témy
Všetky
Rok Amoris Laetitia
Rok sv. Jozefa
Koronavírus

  Život Cirkvi
Program biskupov
Pozvánky na akcie
Programové tipy
Podcast

  Sekretariát KBS
Konferencie KBS
Synoda o rodine
Pôstna polievka
Zamyslenia KBS
Financovanie Cirkvi

  Pápež František
Životopis
Generálne audiencie
Anjel Pána [audio]
Urbi et Orbi
Aktivity
Ranné homílie

Výber z pracovného a duchovného programu biskupov Slovenska (23)
P:3, 07. 06. 2021 08:30, DOM



Bratislava 7. júna (TK KBS) TK KBS prináša výber z programu biskupov (23. týždeň).

BRATISLAVSKÁ ARCIDIECÉZA

MONS. JOZEF HAĽKO (bratislavský pomocný biskup)

Pondelok 7. júna 2021
- 17:30  Svätá omša v Kostole sv. Ladislava v Bratislave

Utorok 8. júna 2021
- 16:30   Účasť na svätej omši v kostole Najsvätejšieho Spasiteľa v Bratislave
- 18:00 Účasť na slávnosti odovzdania ocenení „Fra Angelica“ v Zrkadlovej sieni Primaciálneho paláca v Bratislave

Piatok 11. júna 2021
- 7:00  Svätá omša v Kaplnke TV Lux

Zdroj: sr. Celina CFSF, Alena Valiašková (sekretariat pomocného biskupa)
-----------------------------------------------------------------

RÍMSKOKATOLÍCKA CIRKEV – Východná provincia

KOŠICKÁ ARCIDIECÉZA

* MONS. BERNARD BOBER (košický arcibiskup metropolita)

Pondelok 7. júna 2021:
- 9:00 Rekolekcie dekanátu Sobrance, Sobrance

Utorok 8. júna 2021:
- 9:00 Rekolekcie dekanátu Trebišov, Trebišov

Streda 9. júna 2021:
- 9:00 Rekolekcie dekanátu Obišovce, Lemešany

Štvrtok 10. júna 2021:
- 9:00 Rekolekcie dekanátu Stropkov, Stropkov

Piatok 11. júna 2021:
- 9:00 Rekolekcie dekanátu Lipany, Lipany

Sobota 12. júna 2021:
- 9:00 Svätá omša s udelením sviatosti birmovania, Snina – sídlisko
- 11:00 Svätá omša s udelením sviatosti birmovania, Snina – mesto

Nedeľa 13. júna 2021:
- 9:30 Svätá omša spojená s posvätením kostola v priamom prenose RTVS(STV 2), Obišovce

* MONS. MAREK FORGÁČ (košický pomocný biskup) 

Pondelok 7. júna 2021:
- 9:00 Rekolekcie dekanátu Košice – Východ, Ruskov

Utorok 8. júna 2021:
- 9:00 Rekolekcie dekanátu Snina, Snina

Streda 9. júna 2021:
- 9:00 Rekolekcie dekanátu Prešov - Stred

Štvrtok 10. júna 2021:
- 9:00 Rekolekcie dekanátu Bardejov, Bardejov

Piatok 11. júna 2021:
- 9:00 Te Deum pre TF a Kňazský seminár, Kostol sv. Antona Paduánskeho, Košice
- 10:00 Rekolekcie pre kňazov TF a Kňazského seminára, TF Košice
- 17:00 Svätá omša, odhalenie pamätnej tabule dp. Michalovi Butkovskému, Čečehov (f. Zalužice)

Sobota 12. júna 2021:
- 10:30 Svätá omša s udelením sviatosti birmovania, Sedlice

Nedeľa 13. júna 2021:
- 9:00 Svätá omša s udelením sviatosti birmovania, Raslavice
- 11:00 Svätá omša s udelením sviatosti birmovania, Giraltovce

Zdroj: Jozef Kmec (tajomník)
-----------------------------------------------------------------

ROŽŇAVSKÁ DIECÉZA

* MONS. STANISLAV STOLÁRIK (rožňavský biskup)

Pondelok 7. júna 2021:
- 10:30 Pracovné stretnutia na Biskupskom úrade
- 12:00 Svätá omša v Biskupskej kaplnke
- 15:30 Pracovné stretnutia na Biskupskom úrade

Utorok 8. júna 2021:
- 10:00 Pracovné stretnutia na Biskupskom úrade
- 12:00 Svätá omša v Biskupskej kaplnke
- 15:30 Pracovné stretnutia na Biskupskom úrade

Streda 9. júna 2021:
- 10:00 Pracovné stretnutia na Biskupskom úrade
- 12:00 Svätá omša v Biskupskej kaplnke

Nedeľa 13. júna 2021:
- 10:00 Svätá omša v Katedrále Nanebovzatia Panny Márie v Rožňave (na YouTube a Facebooku)

Zdroj: Rožňavská diecéza
-----------------------------------------------------------------

GRÉCKOKATOLÍCKA CIRKEV

PREŠOVSKÁ ARCHIEPARCHIA

* MONS. JÁN BABJAK (prešovský arcibiskup metropolita)

Utorok 8. júna 2021:
- 9:00 Prešov – Arcibiskupská rezidencia – pracovná porada archieparchiálnej kúrie
- 10:00 Prešov – Arcibiskupská rezidencia – pracovná porada so sekretárom Rady hierarchov Michalom Onderkom ml.

Streda 9. júna 2021:
- 8:30 Prešov – Arcibiskupská rezidencia – prijatie Ericha Hulmana, generálneho sekretára Slovenskej katolíckej charity
- 9:30 Prešov – Arcibiskupská rezidencia – 32. zasadanie Rady hierarchov

Štvrtok 10. júna 2021:
- 17:00 Medzilaborce – Chrám sv. Bazila Veľkého – týždňová zádušná svätá liturgia za zosnulého Ivana Soleja

Sobota 12. júna 2021:
- 16:00 Hažín nad Cirochou – Chrám sv. archanjela Michala – ďakovná svätá liturgia

Nedeľa 13. júna 2021:
- 10:00 Ľutina – Bazilika minor – archijerejská svätá liturgia spojená s kňazskou vysviackou piatich kandidátov

Zdroj: Informačné stredisko Prešovskej archieparchie / Michal Pavlišinovič

----------------------------------------------------------------

Poznámka: Údaje sú aktualizované po ich dodaní.



( TK KBK, ml; ml ) 20210607023   |   Upozorniť na chybu v správe |

[naspäť]