[verzia pre mobil]
TK KBS

Dnes je streda 29. 09. 2021   Meniny má Michal, Michaela       Pošlite tip TK KBS Správy cez: RSS | Email | Mobile | Twitter | Instagram | Facebook | Vyhľadávanie

Home Najnovšie Domáce Zahraničné Foto Video Audio Press

  Kalendár správ
<<  september  >>
poutstštpisone
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

  COVID-19
Koronavírus [dossier]
Covid-19 automat
Rady pri ochorení

  Top témy
Všetky
Pápež František na Slovensku
Duchovná príprava

www.navstevapapeza.sk

Rok Amoris Laetitia
Rok sv. Jozefa
Koronavírus

  Život Cirkvi
Program biskupov
Pozvánky na akcie
Programové tipy
Podcast

  Sekretariát KBS
Konferencie KBS
Synoda o rodine
Pôstna polievka
Zamyslenia KBS
Financovanie Cirkvi

  Pápež František
Životopis
Generálne audiencie
Anjel Pána [audio]
Urbi et Orbi
Aktivity
Ranné homílie

Výber z pracovného a duchovného programu biskupov Slovenska (22)
P:3, 31. 05. 2021 08:00, DOM



Bratislava 31. mája (TK KBS) TK KBS prináša výber z programu biskupov (22. týždeň).

BRATISLAVSKÁ ARCIDIECÉZA

MONS. JOZEF HAĽKO (bratislavský pomocný biskup)

Pondelok 31. mája 2021:
- 17:30  Svätá omša v Kostole sv. Ladislava v Bratislave

Utorok 1. júna 2021:
- 7:15  Svätá omša v kaplnke Kňazského seminára v Bratislave

Piatok 4. júna 2021:
-7:00  Svätá omša v Kaplnke TV Lux

Sobota 5. júna 2021:
-10:30  Svätá omša s vysluhovaním sviatosti birmovania vo Viničnom

Zdroj: sr. Celina CFSF, Alena Valiašková (sekretariat pomocného biskupa)
-----------------------------------------------------------------

RÍMSKOKATOLÍCKA CIRKEV – Východná provincia

KOŠICKÁ ARCIDIECÉZA

* MONS. BERNARD BOBER (košický arcibiskup metropolita)

Pondelok 31. mája 2021:
- 9:00 Rekolekcie dekanátu Humenné, Humenné – Pod Sokolejom

Utorok 1. júna 2021:
- 11:00 Zasadanie Subkomisie pre školské vyučovanie náboženstva, Diecézne centrum Jána Pavla II., Banská Bystrica

Streda 2. júna 2021:
- 9:00 Rekolekcie dekanátu Sabinov, Ražňany

Štvrtok 3. júna 2021:
- 9:00 Rekolekcie dekanátov Moldava n/Bodvou, Moldava n/Bodvou

Sobota 5. júna 2021:
- 9:00 Fatimská sobota, Obišovce

Nedeľa 6. júna 2021:
- 9:30 Svätá omša a procesia Corpus Christi, Katedrála sv. Alžbety, Košice

* MONS. MAREK FORGÁČ (košický pomocný biskup) 

Pondelok 31. mája 2021:
- Štátne skúšky, TF Košice

Utorok 1. júna 2021:
- 9:00 Rekolekcie dekanátu Michalovce, Michalovce

Streda 2. júna 2021:
- 9:00 Rekolekcie dekanátu Košice – Stred, Kaplnka sv. Michala, Košice

Štvrtok 3. júna 2021:
- 9:00 Rekolekcie dekanátu Košice – Západ, Košice - Šaca

Sobota 5. júna 2021:
- 10:30 Svätá omša s udelením sviatosti birmovania, Trebišov

Nedeľa 6. júna 2021:
- 9:00 Svätá omša s udelením sviatosti birmovania, Humenné – Pod Sokolejom
- 11:00 Svätá omša s udelením sviatosti birmovania, Chlmec (f. Ptičie)

Zdroj: Jozef Kmec (tajomník)
-----------------------------------------------------------------

ROŽŇAVSKÁ DIECÉZA

* MONS. STANISLAV STOLÁRIK (rožňavský biskup)

Pondelok 31. mája 2021:
- 10:30 Pracovné stretnutia na Biskupskom úrade
- 12:00 Svätá omša v Biskupskej kaplnke
- 15:30 Pracovné stretnutia na Biskupskom úrade

Utorok 1. júna 2021:
- 10:30 Pracovné stretnutia na Biskupskom úrade
- 12:00 Svätá omša v Biskupskej kaplnke
- 15:30 Pracovné stretnutia na Biskupskom úrade

Streda 2. júna 2021:
- 10:30 Pracovné stretnutia na Biskupskom úrade
- 18:00 Svätá omša v Katedrále Nanebovzatia Panny Márie v Rožňave, v priamom prenose Rádia Lumen (na YouTube a Facebooku)

Štvrtok 3. júna 2021:
- 18:00 Svätá omša na Slávnosť Najsvätejšieho Kristovho Tela a Krvi v Katedrále Nanebovzatia Panny Márie v Rožňave, Eucharistická procesia (na YouTube a Facebooku)

Nedeľa 6. júna 2021:
- 10:30 Vysluhovanie sviatosti birmovania vo farnosti Poltár

Zdroj: Rožňavská diecéza
-----------------------------------------------------------------

GRÉCKOKATOLÍCKA CIRKEV

PREŠOVSKÁ ARCHIEPARCHIA

* MONS. JÁN BABJAK (prešovský arcibiskup metropolita)

Pondelok 31. mája 2021:
- 20:00 Prešov – Arcibiskupská kaplnka sv. Jozefa – modlitba posvätného ruženca v rámci akcie 24 hodinový ruženec za Slovensko

Štvrtok 3. júna 2021:
- 10:00 Ľubica – Chrám Zosnutia Presvätej Bohorodičky – zádušná svätá liturgia a pohrebné obrady zosnulého Jána Lacha

Piatok 4. júna 2021:
- 9:30 Ľutina – 12. stretnutie vladyku Jána s podnikateľmi

Sobota 5. júna 2021:
- 12:00 Pohreb zosnulého MUDr. Juraja Kuzemku

Nedeľa 6. júna 2021:
- 10:00 Prešov – Katedrála sv. Jána Krstiteľa – archijerejská svätá liturgia spojená s diakonskou vysviackou piatich seminaristov

Zdroj: Informačné stredisko Prešovskej archieparchie / Michal Pavlišinovič
----------------------------------------------------------------

Poznámka: Údaje sú aktualizované po ich dodaní.



( TK KBK, ml; ml ) 20210531023   |   Upozorniť na chybu v správe |

[naspäť]