Bratislava 2. júna (TK KBS) Úrad verejného zdravotníctva SR rozhodol, že deti, ktoré pristúpia k prvému svätému prijímaniu nemusia mať na svojej tvári rúška. Vyplýva to z opatrenia úradu, ktoré zverejnil na svojej stránke. Toto opatrenie platí od stredy 3. júna (od 00:00). Podobná výnimka platí aj pri osobách nevesty a ženícha na svadbe. Kompletné informácie o nosení rúšok je možné nájsť TU.