sociálnej sieti a webstránke. "> sociálnej sieti a webstránke. " />
[verzia pre mobil]
TK KBS

Dnes je nedeľa 16. 06. 2024   Meniny má Blanka      Pošlite tip TK KBS [RSS][Email][Mobile][Twitter][Instagram][Threads][Facebook] Vyhľadávanie

Home Najnovšie Domáce Zahraničné Foto Video Audio Press

  Kalendár správ
<<  jún  >>
poutstštpisone
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

  Život Cirkvi
Program biskupov
Pozvánky na akcie
Programové tipy
Podcast:
Google|Apple|Spotify

  Sekretariát KBS
Konferencie KBS
Synoda
Zamyslenia KBS
Financovanie Cirkvi

  Pápež František
Životopis
Generálne audiencie
Anjel Pána [audio]
Urbi et Orbi
Aktivity
Ranné homílie

TV LUX poďakovala za podporu, obmedzí vysielanie niektorých relácií
P:3, 16. 03. 2020 14:25, DOM

Bratislava 16. marca (TK KBS) Televízia LUX ďakuje svojim divákom v čase epidémie koronavírusu za priazeň a podporu, ktorú jej v týchto časoch prejavujú. V aktuálnej situácii však televízia rozhodla na nevyhnutne potrebný čas obmedziť výrobu niektorých relácií. Uvádza sa to vo vyhlásení, ktoré zverejnila na sociálnej sieti a webstránke. Prinášame ho v plnom znení.

- -

Milí naši diváci, členovia Klubu priateľov TV LUX a podporovatelia nášho spoločného diela,

od chvíle, keď predstavitelia štátu a Cirkvi prijali dôležité a potrebné obmedzenia v súvislosti so šírením koronavírusu, snažíme sa byť vám nablízku prostredníctvom nášho televízneho vysielania i našich kanálov na sociálnych sieťach Facebook a Youtube. Ako ste si všimli, do nášho vysielania pribudli ďalšie prenosy svätých omší, posvätné ružence, krížové cesty a iné modlitby za ukončenie chrípkovej epidémie, aj na pomoc a podporu tým, ktorí nám pomáhajú pri jej prekonávaní. Veríme, že k tomu prispejú aj duchovné televízne cvičenia s otcom biskupom Stanislavom Stolárikom, ktoré dnes začíname vysielať. Od zajtra sa budeme spoločne modliť v živom vysielaní deviatnik z Lúrd. Prinášame aj iné relácie, v ktorých sa venujeme problematike nákazy a ochrane pred ňou.

Povinné opatrenia sa však dotýkajú už aj potenciálnych hostí našich relácií a našich zamestnancov a ich rodín. Preto sme sa po dlhom zvažovaní rozhodli na nevyhnutne potrebný čas obmedziť výrobu niektorých relácií. To v žiadnom prípade neznamená obmedzenie prenosov svätých omší, či dokonca zastavenia vysielania. Archívy našej televízie obsahujú množstvo hodnotných a obohacujúcich relácií, ktoré vám budeme aj naďalej sprostredkúvať.

Skúsme spoločne prijať túto situáciu ako príležitosť na prehĺbenie nášho vzťahu k Darcovi života, ktorý je stále s nami a dodáva nám potrebnú silu. Chceme k tomu prispievať aj my prostredníctvom TV LUX, ktorá túži byť pre vás spoločníkom aj v tejto zložitej situácii.

Ďakujeme vám za vašu priazeň a podporu, ktorú nám v týchto časoch neustále prejavujete. Modlíme sa za vás všetkých a prosíme o to aj vás.

Za vedenie TV LUX

Tomáš Straka, konateľ

Marián Bér, riaditeľ Klubu priateľov TV LUX

Jozef Kováčik, programový riaditeľ

- -



( TK KBS, lux; ml ) 20200316032   |   Upozorniť na chybu v správe |

[naspäť]