sociálnej sieti a webstránke. ">
[verzia pre mobil]
TK KBS

Dnes je utorok 21. 09. 2021   Meniny má Matúš       Pošlite tip TK KBS Správy cez: RSS | Email | Mobile | Twitter | Instagram | Facebook | Vyhľadávanie

Home Najnovšie Domáce Zahraničné Foto Video Audio Press

  Kalendár správ
<<  september  >>
poutstštpisone
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

  COVID-19
Koronavírus [dossier]
Covid-19 automat
Rady pri ochorení

  Top témy
Všetky
Pápež František na Slovensku
Duchovná príprava

www.navstevapapeza.sk

Rok Amoris Laetitia
Rok sv. Jozefa
Koronavírus

  Život Cirkvi
Program biskupov
Pozvánky na akcie
Programové tipy
Podcast

  Sekretariát KBS
Konferencie KBS
Synoda o rodine
Pôstna polievka
Zamyslenia KBS
Financovanie Cirkvi

  Pápež František
Životopis
Generálne audiencie
Anjel Pána [audio]
Urbi et Orbi
Aktivity
Ranné homílie

TV LUX poďakovala za podporu, obmedzí vysielanie niektorých relácií
P:3, 16. 03. 2020 14:25, DOM

Bratislava 16. marca (TK KBS) Televízia LUX ďakuje svojim divákom v čase epidémie koronavírusu za priazeň a podporu, ktorú jej v týchto časoch prejavujú. V aktuálnej situácii však televízia rozhodla na nevyhnutne potrebný čas obmedziť výrobu niektorých relácií. Uvádza sa to vo vyhlásení, ktoré zverejnila na sociálnej sieti a webstránke. Prinášame ho v plnom znení.

- -

Milí naši diváci, členovia Klubu priateľov TV LUX a podporovatelia nášho spoločného diela,

od chvíle, keď predstavitelia štátu a Cirkvi prijali dôležité a potrebné obmedzenia v súvislosti so šírením koronavírusu, snažíme sa byť vám nablízku prostredníctvom nášho televízneho vysielania i našich kanálov na sociálnych sieťach Facebook a Youtube. Ako ste si všimli, do nášho vysielania pribudli ďalšie prenosy svätých omší, posvätné ružence, krížové cesty a iné modlitby za ukončenie chrípkovej epidémie, aj na pomoc a podporu tým, ktorí nám pomáhajú pri jej prekonávaní. Veríme, že k tomu prispejú aj duchovné televízne cvičenia s otcom biskupom Stanislavom Stolárikom, ktoré dnes začíname vysielať. Od zajtra sa budeme spoločne modliť v živom vysielaní deviatnik z Lúrd. Prinášame aj iné relácie, v ktorých sa venujeme problematike nákazy a ochrane pred ňou.

Povinné opatrenia sa však dotýkajú už aj potenciálnych hostí našich relácií a našich zamestnancov a ich rodín. Preto sme sa po dlhom zvažovaní rozhodli na nevyhnutne potrebný čas obmedziť výrobu niektorých relácií. To v žiadnom prípade neznamená obmedzenie prenosov svätých omší, či dokonca zastavenia vysielania. Archívy našej televízie obsahujú množstvo hodnotných a obohacujúcich relácií, ktoré vám budeme aj naďalej sprostredkúvať.

Skúsme spoločne prijať túto situáciu ako príležitosť na prehĺbenie nášho vzťahu k Darcovi života, ktorý je stále s nami a dodáva nám potrebnú silu. Chceme k tomu prispievať aj my prostredníctvom TV LUX, ktorá túži byť pre vás spoločníkom aj v tejto zložitej situácii.

Ďakujeme vám za vašu priazeň a podporu, ktorú nám v týchto časoch neustále prejavujete. Modlíme sa za vás všetkých a prosíme o to aj vás.

Za vedenie TV LUX

Tomáš Straka, konateľ

Marián Bér, riaditeľ Klubu priateľov TV LUX

Jozef Kováčik, programový riaditeľ

- -( TK KBS, lux; ml ) 20200316032   |   Upozorniť na chybu v správe |

[naspäť]