[verzia pre mobil]
TK KBS

Dnes je utorok 24. 11. 2020   Meniny má Emília       Pošlite tip TK KBS Správy cez: RSS | Email | Mobile | Twitter | Instagram | Facebook | Vyhľadávanie

Home Najnovšie Domáce Zahraničné Foto Video Audio Press

  Kalendár správ
<<  november  >>
poutstštpisone
       1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

  COVID-19
Núdzový stav

  Top témy
Všetky
Koronavírus

  Život Cirkvi
Program biskupov
Pozvánky na akcie
Programové tipy
Podcast

  Sekretariát KBS
Konferencie KBS
Synoda o rodine
Pôstna polievka
Zamyslenia KBS
Financovanie Cirkvi

  Pápež František
Životopis
Generálne audiencie
Anjel Pána [audio]
Urbi et Orbi
Aktivity
Ranné homílie

Nové relácie na obrazovkách TV LUX už od septembra
P:3, 31. 08. 2018 07:45, DOMBratislava 31. augusta (TK KBS) So začiatkom školského roka pripravila Televízia LUX pre svojich divákov niekoľko zaujímavých programových noviniek. Relácia Jeden na jedného, ktorá sa bude venovať aktuálnym udalostiam v spoločenskom, politickom aj cirkevnom živote, či relácie SPOLU, VneMY, Eucharistické zázraky, „Iba“ škola. Zmeny nastanú aj v reláciách, ktoré už diváci TV LUX poznajú – Duchovná poradňa, či Quo vadis. Skvalitňuje sa i spravodajstvo, ktoré bude prinášať správy v každý pracovný deň.

Jeden na jedného

Jeden na jedneho

Moderátorka Ľuba Oravová a jej hosť sa spolu pozrú na aktuálne témy aj z pohľadu, ktorý iné médiá neponúkajú. Udalosti v spoločenskom, politickom aj cirkevnom živote budú analyzovať politický analytik Ján Baránek a hovorca KBS Martin Kramara. Premiéra vždy v stredu o 21:30 h.

Spolu

Spolu

Relácia, v ktorej sa aj varí, ale v prvom rade pripomína, aké je dôležité byť spolu, tráviť spolu čas. Ide o formát relácie, ktorej cieľom je prinášať inšpiráciu, ako tráviť čas s deťmi či ako rodina, venovaný najmä mamičkám na materskej dovolenke.
Premiéra vo štvrtok 16:45 (dvojtýždenník).

Eucharistické zázraky

Jozef Kovacik

Nová relácia Eucharistické zázraky sa bude postupne venovať všetkým Eucharistickým zázrakom zachyteným v diele budúceho blahoslaveného Carla. Moderuje Jozef Kováčik. V premiére vždy v piatok 16:35 h.

VneMY

Pavol Danko

Po chemických Väzbách a matematických Vzťahoch budeme hľadať netušené súvislosti medzi duchovným životom a biológiou. Moderátor Pavol Danko prichádza s treťou sériou populárno-vedecko-duchovnej relácie, tentokrát s názvom VneMY.
Premiéra v piatok 16:55 (mesačník).  

"IBA" škola

Skola

Relácia o cirkevných školách, ktoré nie sú iba obyčajnými školami. Okrem vzdelávania žiakov vychovávajú a privádzajú ku Kristovi. Postupne budeme odhaľovať, čo viac ponúkajú základné, stredné, spojené cirkevné školy a cirkevné gymnáziá na Slovensku.
Premiéra vo štvrtok 16:30 (mesačník).

Duchovná poradňa

Zamkovsky

Relácia Duchovná poradňa vytvára priestor pre divácke otázky v oblasti duchovného života, na ktoré doteraz odpovedali otcovia Ján Buc a Michal Zamkovský. Od septembra privítame v Duchovnej poradni prof. Františka Trstenského a Mons. Mariána Gavendu.
Premiéra v nedeľu o 20:30 (dvojtýždenník).

QUO VADIS v novom vydaní

Zvolensky

Moderátor Radovan Pavlík bude postupne do nášho improvizovaného štúdiu v Bratislave pozývať duchovné osoby a bude sa ich pýtať na ich osobné záujmy, koníčky i na to, ako trávia svoj voľný čas. Biskupov, kňazov, rehoľníkov, rehoľných sestier sa budeme teda pýtať „Quo vadis?“, teda akosi parafrázovane - kam vedú vaše kroky, keď máte voľný čas?
Premiéra v piatok o 21:30 (dvojtýždenník).

Krátke správy TV LUX každý pracovný deň

Spravy

Od septembra rozširuje TV LUX svoju informačnú ponuku a Krátke správy bude prinášať každý pracovný deň o 20:05. Tipy na reportáže, podnety na skvalitnenie správ a aj divácke hodnotenia je možné posielať na spravy@tvlux.sk.

TK KBS informovala Veronika Strelková( TK KBS, vs; pz ) 20180831043   |   Upozorniť na chybu v správe |[naspäť]