TK KBS

Dnes je nedeľa 21. 10. 2018   Meniny má Uršuľa       Pošlite tip TK KBS Správy cez: RSS | Email | Mobile | Twitter | Instagram | Facebook | Vyhľadávanie

Home Najnovšie Domáce Zahraničné Foto Video Audio Press

  Kalendár správ
<<  október  >>
poutstštpisone
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

  Top témy
Všetky
Synoda o mladých 2018
Anna Kolesárová

  Život Cirkvi
Program biskupov
Pozvánky na akcie
Programové tipy

  Sekretariát KBS
Konferencie KBS
Synoda o rodine
Pôstna polievka
Zamyslenia KBS
Notitiae GS KBS

  Pápež František
Životopis
Generálne audiencie
Anjel Pána [audio]
Urbi et Orbi
Aktivity
Ranné homílie

Výber z pracovného a duchovného programu biskupov Slovenska (15)
P:3, 09. 04. 2018 08:00, DOM



Bratislava 9. apríla (TK KBS) TK KBS prináša výber z programu biskupov (15. týždeň).

-----------------------------------------------------------------

RÍMSKOKATOLÍCKA CIRKEV – Západná provincia

BRATISLAVSKÁ ARCIDIECÉZA

* MONS. STANISLAV ZVOLENSKÝ (bratislavský arcibiskup metropolita)

Pondelok – Streda 9. – 11. apríla 2018:
- Účasť na spoločnom zasadaní Konferencie biskupov Slovenska a Českej biskupskej konferencie v Nitre

Štvrtok - Piatok 12. - 13. apríla 2018:
- pracovná cesta do Ríma

Nedeľa 15. apríla 2018:
- o 10:30 h Svätá omša v Katedrále sv. Martina v Bratislave pri príležitosti 50. výročia vzniku Komunity Sant´Egidio

Zdroj: Július Pomšár (tajomník arcibiskupa)

* MONS. JOZEF HAĽKO (bratislavský pomocný biskup)

Pondelok – Streda 9. – 11. apríla 2018:
- Účasť na spoločnom zasadaní Konferencie biskupov Slovenska a Českej biskupskej konferencie v Nitre

Piatok 13. apríla 2018:
- o 7:00 h svätá omša v kaplnke TV Lux v Bratislave
- vyučovanie Cirkevných dejín na RK CMBF UK v Bratislave

Sobota 14. apríla 2018:
- o 10:00 h svätá omša spojená s vysluhovaním sviatosti birmovania vo Farnosti Skalica

Nedeľa 15. apríla 2018:
- o 11:00 h svätá omša v anglickom jazyku v Kostole sv. Ladislava v Bratislave

Zdroj: sr. Adela Jenčová (sekretariát pomocného biskupa)
-----------------------------------------------------------------

TRNAVSKÁ ARCIDIECÉZA

* MONS. JÁN OROSCH (trnavský arcibiskup)

Pondelok – Streda 9. – 11. apríla 2018:
- Účasť na spoločnom zasadaní Konferencie biskupov Slovenska a Českej biskupskej konferencie v Nitre

Štvrtok 12. apríla 2018:
- o 8:00 h celebruje svätú omšu pre zamestnancov v kaplnke Arcibiskupského úradu
- o 10:00 h bude viesť pracovnú poradu laických zamestnancov Arcibiskupského úradu
- o 15:00 h prijme na osobnom stretnutí osobitného vyslanca EÚ pre náboženské slobody vo svete Dr. h. c., Ing. Jána Figeľa, PhD.

Piatok 13. apríla 2018:
- o 8:00 h celebruje svätú omšu pre zamestnancov v kaplnke Arcibiskupského úradu
- o 10:00 h bude viesť zasadanie Ekonomickej rady Trnavskej arcidiecézy

Sobota 14. apríla 2018:
- o 10.00 h sa zúčastní na svätej omši v trnavskej Katedrále sv. Jána Krstiteľa pri príležitosti 10. výročia úmrtia pomocného biskupa Banskobystrickej diecézy Mons. Petra Dubovského SJ

Nedeľa 15. apríla 2018:
- neoficiálny program

Zdroj: Arcibiskupský úrad v Trnave
----------------------------------------------------------------

ŽILINSKÁ DIECÉZA

* MONS. TOMÁŠ GALIS (žilinský biskup)

Pondelok – Streda 9. – 11. apríla 2018:
- Účasť na spoločnom zasadaní Konferencie biskupov Slovenska a Českej biskupskej konferencie v Nitre

Štvrtok - Piatok 12. - 13. apríla 2018:
- vybavuje administratívne záležitosti na Biskupskom úrade

Nedeľa 15. apríla 2018:
- o 10:30 h Vysluhovanie sviatosti birmovania vo Farnosti Varín 

Zdroj: Ľubomír Majtán (tajomník biskupa)
----------------------------------------------------------------

RÍMSKOKATOLÍCKA CIRKEV – Východná provincia

KOŠICKÁ ARCIDIECÉZA

* MONS. BERNARD BOBER (košický arcibiskup metropolita)

Pondelok – Streda 9. – 11. apríla 2018:
- Účasť na spoločnom zasadaní Konferencie biskupov Slovenska a Českej biskupskej konferencie v Nitre

Sobota 14. apríla 2018:
- 10:30 h Vyslúži sviatosť birmovania, Kapušany pri Prešove
- 18:00 h Svätá omša, Konkatedrála sv. Mikuláša, Prešov

Nedeľa 15. apríla 2018:
- 8:30 h Vyslúži sviatosť birmovania, Koprivnica
- 11:00 h Vyslúži sviatosť birmovania, Stropkov

* MONS. MAREK FORGÁČ (košický pomocný biskup)

Pondelok – Streda 9. – 11. apríla 2018:
- Účasť na spoločnom zasadaní Konferencie biskupov Slovenska a Českej biskupskej konferencie v Nitre

Piatok 13. apríla 2018:
- 9:30 h Zasadnutie Komisie pre pastoráciu rodín, ABÚ Košice

Sobota 14. apríla 2018:
- 10:30 h Vyslúži sviatosť birmovania, Giraltovce

Nedeľa 15. apríla 2018:
- 10:30 h Vyslúži sviatosť birmovania, Humenné – Pod Sokolejom

* MONS. ALOJZ TKÁČ (košický emeritný biskup)

Pondelok 9. apríla 2018:
- 18:00 h Svätá omša, Košice – sv. Gorazd

Sobota 14. apríla 2018:
- 10:30 h Vyslúži sviatosť birmovania, Prešov - Sekčov

Nedeľa 15. apríla 2018:
- 10:30 h Vyslúži sviatosť birmovania, Košice - Ťahanovce

Zdroj: Jozef Kmec (tajomník)
-----------------------------------------------------------------

ROŽŇAVSKÁ DIECÉZA

* MONS. STANISLAV STOLÁRIK (rožňavský biskup)

Pondelok – Streda 9. – 11. apríla 2018:
- Účasť na spoločnom zasadaní Konferencie biskupov Slovenska a Českej biskupskej konferencie v Nitre

Piatok 13. apríla 2018:
- 6:40 h Svätá omša pre bohoslovcov kňazského seminára v Košiciach

Zdroj: Rožňavská diecéza
-----------------------------------------------------------------

GRÉCKOKATOLÍCKA CIRKEV

PREŠOVSKÁ ARCHIEPARCHIA

* MONS. JÁN BABJAK (prešovský arcibiskup metropolita)

Pondelok – Streda 9. – 11. apríla 2018:
- Účasť na spoločnom zasadaní Konferencie biskupov Slovenska a Českej biskupskej konferencie v Nitre

Piatok 13. apríla 2018:
- 9:30 h Ľutina – stretnutie s podnikateľmi

Sobota 14. apríla 2018:
- 10:00 h Humenné – Chrám Zosnutia Presvätej Bohorodičky – archijerejská svätá liturgia pri príležitosti 1. výročia zriadenia Humenského archieparchiálneho vikariátu

Nedeľa 15. apríla 2018:
- 10:00 h Prešov – Gréckokatolícky kňazský seminár blahoslaveného biskupa Pavla Petra Gojdiča – archijerejská svätá liturgia pri príležitosti Dňa otvorených dverí

Zdroj: Informačné stredisko Prešovskej archieparchie
————————————————————————————————

KOŠICKÁ EPARCHIA

* MILAN CHAUTUR (košický eparcha)

Pondelok – Streda 9. – 11. apríla 2018:
- Účasť na spoločnom zasadaní Konferencie biskupov Slovenska a Českej biskupskej konferencie v Nitre

Piatok 13. apríl 2018:
- 18:00 Sv. liturgia a účasť na programe stretnutia animátorskej školy v Dvoriankach

Sobota 14. apríl 2018:
- 11:00 Krstná liturgia v cerkvi Zosnutia Presvätej Bohorodičky v Trebišove

Nedeľa 15. apríl 2018:
10:30 posviacka obnoveného chrámu sv. Juraja v Byšte

Zdroj: Košická eparchia
-----------------------------------------------------------------

BRATISLAVSKÁ EPARCHIA

* MONS. PETER RUSNÁK (bratislavský eparcha)

Pondelok – Streda 9. – 11. apríla 2018:
- Účasť na spoločnom zasadaní Konferencie biskupov Slovenska a Českej biskupskej konferencie v Nitre

Zdroj: Stanislav Gábor (hovorca eparchie)
-----------------------------------------------------------------

Poznámka: Údaje sú aktualizované po ich dodaní.



( TK KBS, tk; ml ) 20180409015   |   Upozorniť na chybu v správe | Prečítaná 1283 x

[naspäť]





TV Lux | Rádio Lumen | FF Rádio | Rádio Mária | Rádio Vatikán | SSV | Katolícke noviny | Výveska | Do kostola

Mobilná verzia webu


(c) TK KBS 2003 - 2018