[verzia pre mobil]
TK KBS

Dnes je štvrtok 23. 09. 2021   Meniny má Zdenka       Pošlite tip TK KBS Správy cez: RSS | Email | Mobile | Twitter | Instagram | Facebook | Vyhľadávanie

Home Najnovšie Domáce Zahraničné Foto Video Audio Press

  Kalendár správ
<<  september  >>
poutstštpisone
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

  COVID-19
Koronavírus [dossier]
Covid-19 automat
Rady pri ochorení

  Top témy
Všetky
Pápež František na Slovensku
Duchovná príprava

www.navstevapapeza.sk

Rok Amoris Laetitia
Rok sv. Jozefa
Koronavírus

  Život Cirkvi
Program biskupov
Pozvánky na akcie
Programové tipy
Podcast

  Sekretariát KBS
Konferencie KBS
Synoda o rodine
Pôstna polievka
Zamyslenia KBS
Financovanie Cirkvi

  Pápež František
Životopis
Generálne audiencie
Anjel Pána [audio]
Urbi et Orbi
Aktivity
Ranné homílie

Správna rada KPKC vyhlasuje výberové konanie na miesto riaditeľa KPKC
P:3, 19. 02. 2018 14:56, DOM

Levoča 19. februára (TK KBS) Správna rada Katolíckeho pedagogického a katechetického centra (KPKC), n. o. vyhlasuje výberové konanie na miesto riaditeľa KPKC, n. o. (Bottova ul. 15, 054 01 Levoča).

Od uchádzača sa očakáva vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa študijného odboru a aprobačného predmetu v študijnom programe skupiny študijných odborov výchova a vzdelávanie a splnenie osobitnej kvalifikačnej požiadavky - vykonanie prvej atestácie a najmenej päť rokov pedagogickej činnosti.

Medzi iné kritéria a požiadavky na uchádzačov v súvislosti s výberovým konaním patria - praktizovanie náboženského života, základná znalosť všeobecne záväznych predpisov z oblasti školstva, základná znalosť cirkevných dokumentov z oblasti kresťanskej výchovy a katolíckeho školstva a katechézy, základné znalosti o riadení, tvorivosť, zručnosť riešiť problémy, komunikatívne a empatické schopnosti a všeobecný rozhľad.

Zároveň musí uchádzať predložiť návrh koncepcie rozvoja KPKC v písomnej forme v rozsahu najviac 5 strán formátu A4.

Pre pohovor je nutné dodať - doklad o nadobudnutí pedagogického vzdelania, doklad o vykonaní 1. atestácie alebo jej náhradnej formy (u oboch overená kópia), potvrdenie o dĺžke a priebehu pedagogickej praxe, životopis, výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace, v prípade laikov - vyjadrenie správcu farnosti o praktizovaní náboženského života, u zasvätených - vyjadrenie cirkevnej vrchnosti.

Prihlášku do výberového konania spolu s požadovanými dokladmi je potrebné poslať doporučenou poštou do 26. marca 2018 na adresu KPKC, n. o. Obálku je potrebné označiť textom "Výberové konanie". O mieste a termíne výberového konania budú uchádzači informovaní písomne.

TK KBS informoval Roman Vitko

( TK KBS, rvi; ml ) 20180219021   |   Upozorniť na chybu v správe |

[naspäť]