[verzia pre mobil]
TK KBS

Dnes je nedeľa 14. 07. 2024   Meniny má Kamil      Pošlite tip TK KBS [RSS][Email][Mobile][Twitter][Instagram][Threads][Facebook] Vyhľadávanie

Home Najnovšie Domáce Zahraničné Foto Video Audio Press

  Kalendár správ
<<  júl  >>
poutstštpisone
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

  Život Cirkvi
Program biskupov
Pozvánky na akcie
Programové tipy
Podcast:
Google|Apple|Spotify

  Sekretariát KBS
Konferencie KBS
Synoda
Zamyslenia KBS
Financovanie Cirkvi

  Pápež František
Životopis
Generálne audiencie
Anjel Pána [audio]
Urbi et Orbi
Aktivity
Ranné homílie

Evanjelizačný projekt Godzone spustil prihlasovanie na konferenciu 2018
P:3, 15. 02. 2018 10:33, DOM

Sliač 15. februára (TK KBS) Evanjelizačný projekt Godzone pozýva na dvojdňové stretnutie mladých z celého Slovenska. Godzone konferencia sa uskutoční v dňoch 20. a 21. apríla. Záujemcovia sa môžu zaregistrovať od stredy 14. februára na webovej stránke www.konferencia.godzone.sk. Po troch rokoch sa konferencia presúva do iného mesta - z Banskej Bystrice do Liptovského Mikuláša. Hlavným zámerom organizátorov je opäť zjednotiť Generáciu, ktorej ide o Božie kráľovstvo (KIOBK).

Godzone konferencia je určená pre všetkých členov generácie KIOBK bez ohľadu na dátum narodenia. Súčasťou Godzone konferencie bude aj tento rok tzv. detská konferencia, ktorá sa postará o program pre najmladších účastníkov. Na evanjelizačné turné Godzone tour už po siedmy krát nadväzuje Godzone konferencia, ako miesto stretnutia a hlbšej formácie. Minulý rok sa jej v Banskej Bystrici zúčastnilo vyše 1700 ľudí.

Godzone konferencia

„Názov konferencie bude „V hlbine“ a jej zameraním bude kráčať v myšlienkach odvážneho roka do ktorého sme vstúpili už počas Godzone turné s názvom odhodlaní zmeniť svet. Je čas aplikovať toto odhodlanie a ja verím, že Boh nám chce v tomto roku darovať odpoveď na otázku, ako to urobiť?,“ hovorí o smerovaní tohtoročnej konferencie riaditeľ projektu Godzone Július Slovák.

Hosťami konferencie budú kapely ESPÉ, Heartbeat a Piar Music, Brno Worship a ďalší. „Prvýkrát sme na konferenciu pozvali aj kapelu z Českej republiky. Každá z kapiel, ktoré vystúpia na konferencii, je jedinečná svojim zložením a tým čo vo chválach prináša,“ hovorí člen kapely ESPÉ Ivan Petro. S vyučovaním sa ľuďom prihovoria hlavní rečníci a kňazi, Michal Zamkovský, Ján Buc, Jozef Mihok a Vladimír Beregi, sestra Timotea Šebeňová a takisto líder spoločenstva SP Július Slovák.

Godzone konferencia

Program konferencie bude doplnený o ďalšie aktivity, zábavnú časť a čas spoločného zdieľania. Všetky informácie a možnosť registrovať sa na konferenciu nájdu záujemcovia na stránke www.konferencia.godzone.sk.

Godzone je evanjelizačný projekt, ktorého stratégiou je budovať generáciu, ktorá bude žiť život plný Boha v každej oblasti života. Chceme pomôcť mladým ľuďom rozhodnúť sa pre vzťah s Ježišom Kristom a vidieť generáciu, ktorej záleží na tomto národe. Ľudí, ktorí spolu v jednote a láske bojujú za Božie kráľovstvo a prinášajú zmenu do svojich rodín, škôl a prác. Projekt Godzone je zastrešený Združením kresťanských spoločenstiev mládeže a jeho predsedom Jánom Bucom, kňazom Katolíckej cirkvi pracujúcim s mládežou, ďalej tajomníkom Rady pre mládež a univerzity Konferencie biskupov Slovneska Ondrejom Chrvalom a provinciálom rehole piaristov P. Jurajom Ďurnekom SchP.

TK KBS informoval Ivan Petro

( TK KBS, TV Lux; pz ) 20180215020   |   Upozorniť na chybu v správe |

[naspäť]