[verzia pre mobil]
TK KBS

Dnes je utorok 02. 03. 2021   Meniny má Anežka       Pošlite tip TK KBS Správy cez: RSS | Email | Mobile | Twitter | Instagram | Facebook | Vyhľadávanie

Home Najnovšie Domáce Zahraničné Foto Video Audio Press

  Kalendár správ
<<  marec  >>
poutstštpisone
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

  COVID-19
Koronavírus [dossier]
Covid-19 automat
Rady pri ochorení

  Top témy
Všetky
Pápež František v Iraku
Cesta rehoľného povolania
Rok sv. Jozefa
Koronavírus

  Život Cirkvi
Program biskupov
Pozvánky na akcie
Programové tipy
Podcast

  Sekretariát KBS
Konferencie KBS
Synoda o rodine
Pôstna polievka
Zamyslenia KBS
Financovanie Cirkvi

  Pápež František
Životopis
Generálne audiencie
Anjel Pána [audio]
Urbi et Orbi
Aktivity
Ranné homílie

Godzone pozýva na dvojdňové stretnutie mladých z celého Slovenska
P:3, 10. 02. 2016 11:21, DOMSliač 10. februára (TK KBS) Evanjelizačný projekt Godzone pozýva na dvojdňové stretnutie mladých z celého Slovenska. Godzone konferencia sa uskutoční 8. a 9. apríla, a po štyroch rokoch sa presúva do iného mesta - z Ružomberka do Športovej haly Štiavničky v Banskej Bystrici. Hlavným zámerom organizátorov je opäť zjednotiť Generáciu, ktorej ide o Božie kráľovstvo (KIOBK). Pripravujú program naplnený spoločnými modlitbami chvál, vyučovaniami a tiež budovaním spoločenstva pri zdieľaní aj zábave. Tohtoročnou novinkou bude možnosť prihlásiť deti do desať rokov na samostatný program Detskej konferencie. Na evanjelizačné turné Godzone tour už po piatykrát nadväzuje Godzone konferencia ako miesto stretnutia a hlbšej formácie. Minulý rok sa jej v Ružomberku zúčastnilo tisíc mladých. Každoročne je stretnutím ľudí s víziou vytvárať a budovať spoločne Generáciu KIOBK.

„Názov konferencie bude Všetci za Jedného a jej zameraním bude zjednotenie Generácie KIOBK v živote zameranom na Ježiša Krista, ktorý nám svojim zmŕtvachvstaním vydobil nový život. Ako turné, tak aj konferencia pôjde tentokrát k hlbším duchovným témam, pretože veríme, že skutočná zmena atmosféry musí najskôr nastať hlboko v srdci," hovorí o smerovaní tohtoročnej konferencie povedal jeden z organizátorov Dávid Slavkovský. Hosťmi konferencie budú kapely Rieka Života, Lámačské chvály, ESPÉ a Heartbeat+Godknows. „Každá z týchto kapiel je špeciálna svojim spôsobom uctievania a vedenia ľudí vo chválach. Tešíme sa na to, čo na konferencii spolu zažijeme v modlitbe a v Božej prítomnosti,“ hovorí člen kapely ESPÉ Ivan Petro. S vyučovaním sa ľuďom prihovoria kňazi Ján Buc a Jozef Mihok, kazateľ Bratskej jednoty baptistov Michal Kevický a líder Spoločenstva SP Julo Slovák.

Program konferencie bude doplnený o ďalšie aktivity a čas spoločného zdieľania. Súčasťou konferencie bude aj dobročinná zbierka hrnčekov, uterákov a posteľného prádla pre Inštitút Krista Veľkňaza v Žakovciach. Všetky informácie a možnosť registrovať sa na konferenciu nájdu záujemcovia na stránke konferencia.godzone.sk.

TK KBS informovala Ivana Šalgová

( TK KBS, iš, ml; pz ) 20160210034   |   Upozorniť na chybu v správe |

[naspäť]