[verzia pre mobil]
TK KBS

Dnes je nedeľa 14. 07. 2024   Meniny má Kamil      Pošlite tip TK KBS [RSS][Email][Mobile][Twitter][Instagram][Threads][Facebook] Vyhľadávanie

Home Najnovšie Domáce Zahraničné Foto Video Audio Press

  Kalendár správ
<<  júl  >>
poutstštpisone
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

  Život Cirkvi
Program biskupov
Pozvánky na akcie
Programové tipy
Podcast:
Google|Apple|Spotify

  Sekretariát KBS
Konferencie KBS
Synoda
Zamyslenia KBS
Financovanie Cirkvi

  Pápež František
Životopis
Generálne audiencie
Anjel Pána [audio]
Urbi et Orbi
Aktivity
Ranné homílie

ZKSM spustilo v týchto dňoch novú verziu webstránky www.zksm.sk
P:3, 10. 09. 2012 13:28, DOM

Spišská Nová Ves 10. septembra (TK KBS) - Združenie kresťanských spoločenstiev mládeže (ZKSM) spustilo v týchto dňoch novú verziu svojej webovej stránky www.zksm.sk. Stránka vznikla na portáli Moja komunita, ktorého snahou je spájať kresťanov na webe. ZKSM chce návštevníkom nového webu ponúknuť ucelenejšie informácie o vízii a činnosti združenia.

„Našou odvážnou túžbou je, aby v každom meste a obci na Slovensku bolo spoločenstvo zrelých mladých ľudí, ktoré bude prinášať Božie kráľovstvo do všetkých oblastí spoločnosti. K tomu smerujú aj naše aktivity, o ktorých píšeme na novej stránke," vysvetlila Lea Hagovská, ktorá od septembra vystriedala Veroniku Janusovú na pozícii výkonnej riaditeľky ZKSM. Pri tvorbe obsahu webovej stránky sa jej tvorcovia zamerali tiež na členov združenia.

„ZKSM má bohatú členskú základňu, združujeme viac ako osemtisíc mladých ľudí. Tí sú aj najčastejšími návštevníkmi našej stránky. Nájdu tam ponuky metodických materiálov, online poradenstvo, aktuálne mládežnícke akcie, ktoré im prinášame v spolupráci s portálom vyveska.sk a ďalšie užitočné informácie, “ uviedla Mária Janusová, manažérka pre PR a médiá ZKSM. Novinkou na stránke je prehľadnejší dizajn, ktorý vychádza z vynoveného loga združenia.

„Dlhšiu dobu sme videli potrebu budovania celkovej značky našej organizácie. S tým súvisí aj logo, ktoré prešlo v uplynulých mesiacoch malými zmenami. Keďže myšlienka, ktorú v sebe logo pred úpravou malo, vystihuje našu organizáciu aj naďalej, rozhodli sme sa len pre jeho redizajn. Logo má nové farby, modernejší vzhľad, pribudla v ňom skratka ZKSM,“ dodala M. Janusová. Novinkou je tiež promo video, ktoré je možné nájsť na ::tomto mieste::

Združenie kresťanských spoločenstiev mládeže sa venuje systematickej práci s mládežou už viac ako dvadsať rokov. Hlavnými piliermi jeho činnosti je podpora spoločenstiev, duchovné formovanie mladých ľudí, vzájomná spolupráca a pozitívne ovplyvňovanie spoločnosti.

TK KBS informovala Mária Janusová

( TK KBS, mj; ml ) 20120910027   |   Upozorniť na chybu v správe |

[naspäť]