TK KBS

Dnes je utorok 26. 03. 2019   Meniny má Emanuel       Pošlite tip TK KBS Správy cez: RSS | Email | Mobile | Twitter | Instagram | Facebook | Vyhľadávanie

Home Najnovšie Domáce Zahraničné Foto Video Audio Press

  Kalendár správ
<<  marec  >>
poutstštpisone
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

  Top témy
Všetky
SDM Panama
Pápež v SAE

  Život Cirkvi
Program biskupov
Pozvánky na akcie
Programové tipy

  Sekretariát KBS
Konferencie KBS
Synoda o rodine
Pôstna polievka
Zamyslenia KBS
Notitiae GS KBS

  Pápež František
Životopis
Generálne audiencie
Anjel Pána [audio]
Urbi et Orbi
Aktivity
Ranné homílie

Výber z pracovného a duchovného programu biskupov Slovenska (10)
P:3, 04. 03. 2019 07:30, DOM



Bratislava 4. marca (TK KBS) TK KBS prináša výber z programu biskupov (10. týždeň).

-----------------------------------------------------------------

RÍMSKOKATOLÍCKA CIRKEV – Západná provincia

BRATISLAVSKÁ ARCIDIECÉZA

* MONS. JOZEF HAĽKO (bratislavský pomocný biskup)

Pondelok 4. marca 2019:
- stretnutie najvyšších predstaviteľov kresťanských cirkví a ÚZŽNO v Kňazskom seminári sv. Františka Xaverského v Badíne

Piatok 8. marca 2019:
- o 7:00 h svätá omša v Kaplnke TV Lux v Bratislave
- vyučovanie Cirkevných dejín na RK CMBF UK v Bratislave

Sobota 9. marca 2019:
- stretnutie biskupov s laikmi, zasvätenými osobami a klerikmi v Kúpeľoch v Nimnici

Zdroj: sr. Adela Jenčová (sekretariát pomocného biskupa)
-----------------------------------------------------------------

ŽILINSKÁ DIECÉZA

* MONS. TOMÁŠ GALIS (žilinský diecézny biskup)

Štvrtok 7. marca 2019:
- vizitácia Farnosti Horné Kočkovce   

Piatok - Sobota 8. - 9. marca 2019:
- účasť na stretnutí biskupov s laikmi, zasvätenými osobami a klerikmi, Nimnica 

Zdroj: Ľubomír Majtán (tajomník)
----------------------------------------------------------------

RÍMSKOKATOLÍCKA CIRKEV - východná provincia

KOŠICKÁ ARCIDIECÉZA

* MONS. BERNARD BOBER

4. marca 2019
- 10.00 hod, stretnutie predstaviteľov cirkví, Badín

5. marca 2019
- 9.00 hod, rekolekcie dekanátu Snina, Modra nad Cirochou

6. marca 2019
- 7.00 hod, svätá omša s požehnaním a udelením popola, Katedrála sv. Alžbety, Košice

7. marca 2019
- 9.00 hod, rekolekcie dekanátu Vranov, Vranov nad Topľou
- 14.00 hod, pohreb matky kňaza, Snina

8. marca 2019
- 9.00 hod, rekolekcie dekanátu Lipany, Pečovská Nová Ves

9. marca 2019
- 9.00 hod, stretnutie rehoľníkov a laikov s biskupmi, Nimnica

10. marca 2019
- 10.30 hod, svätá omša a pastoračná návšteva, Olšovany ( f. Ruskov)

* MONS. MAREK FORGÁČ (košický pomocný biskup)

4. marca 2019
- 10.00 hod, stretnutie predstaviteľov cirkví, Badín

5. marca 2019
- 9.00 hod, rekolekcie dekanátu Humenné, Udavské

6. marca 2019
- 7.00 hod, svätá omša s požehnaním a udelením popola, priamy prenos TV Lux, Košice KVP – Božie milosrdenstvo
- 9.00 hod, rekolekcie dekanátu Sabinov, DKD – Veľký Šariš
19.30 hod, svätá omša s požehnaním a udelením popola, Kaplnka vysokoškolského internátu, UPC Prešov

7. marca 2019
- 16.00 hod, rekolekcie dekanátu Košice - Juh, Bohdanovce

8. marca 2019
- 9.00 hod, rekolekcie dekanátu Prešov II., DKD – Veľký Šariš

9. marca 2019
- 9.00 hod, stretnutie rehoľníkov a laikov s biskupmi, Nimnica

10. marca 2019
- 10.30 hod, svätá omša, Nižná Šebastová

Zdroj: Jozef Kmec (tajomník)
----------------------------------------------------------------

ROŽŇAVSKÁ DIECÉZA

* MONS. STANISLAV STOLÁRIK

Streda 6. marca 2019:
- 18:00 h Svätá omša v  Katedrále Nanebovzatia Panny Márie v Rožňave, v priamom prenose Rádia Lumen

Piatok - Nedeľa 8.- 10. marca 2019:
- IV. stretnutie biskupov s laikmi, zasvätenými osobami a klerikmi, kúpele Nimnica

Zdroj: Rožňavská diecéza
----------------------------------------------------------------

GRÉCKOKATOLÍCKA CIRKEV

PREŠOVSKÁ ARCHIEPARCHIA

* MONS. JÁN BABJAK (prešovský arcibiskup metropolita)

Pondelok 4. marca 2019:
- 10:00 h Badín – účasť na stretnutí najvyšších predstaviteľov kresťanských cirkví a ÚZŽNO na tému Cirkev a štát

Utorok 5. marca 2019:
- 18:00 h Prešov – Gréckokatolícke mládežnícke pastoračné centrum – ďalšia prednáška o synode pre mladých „S vladykom o synode“

Streda 6. marca 2019:
- 16:30 h Prešov – Gréckokatolícky kňazský seminár blahoslaveného biskupa Pavla Petra Gojdiča – služba vopred posvätených darov

Piatok 8. marca 2019:
- 16:30 h Prešov – Katedrála sv. Jána Krstiteľa – služba vopred posvätených darov

Sobota 9. marca 2019:
- Nimnica – účasť na stretnutí biskupov s laikmi, zasvätenými osobami a klerikmi o mladých a ich povolaní

Nedeľa 10. marca 2019:
- Svätá liturgia

Zdroj: Informačné stredisko Prešovskej archieparchie
-----------------------------------------------------------------

KOŠICKÁ EPARCHIA

* MILAN CHAUTUR (košický eparcha)

Pondelok 4. marca 2019:
- Badín - Stretnutie najvyšších predstaviteľov kresťanských cirkví a UZZNO

Utorok 5. marca 2019:
- prijímanie ohlásených stránok na košickom eparchiálnom úrade

Streda 6. marca 2019:
- 10:00 h Kosice - eparchialny úrad - Roman Vitko, riaditeľ KPKC

Sobota 9. marca 2019:
- 9:00 h Trebišov - Kňazský deň Košickej eparchie

Nedeľa 10. marca 2019:
- 17:00 h Košice - Katedrála - Večiereň a pôstna kázeň

Zdroj: Košická eparchia
-----------------------------------------------------------------

Poznámka: Údaje sú aktualizované po ich dodaní.



( TK KBS, bisk; ml ) 20190304001   |   Upozorniť na chybu v správe | Prečítaná 1110 x

[naspäť]





TV Lux [audio] | Rádio Lumen | FF Rádio | Rádio Mária | Rádio Vatikán | SSV | Katolícke noviny | Výveska | Do kostola

Mobilná verzia webu


(c) TK KBS 2003 - 2019